zondag, oktober 5Groot in het brengen van klein nieuws
Shadow

Drie verenigingen bundelen krachten in “Drieklank In Concert”

Foto: Prinses Juliana Beekbergen

Drie muziekverenigingen uit de regio bundelen op zaterdag 1 november hun krachten tijdens een bijzonder gezamenlijk concert onder de titel Drieklank In Concert. Op het podium staan harmonieorkest Prinses Juliana Beekbergen (PJB), muziekvereniging Excelsior uit Twello en fanfarekorps Ons Genoegen uit Hattem.

Het programma belooft een gevarieerde muzikale avond te worden. PJB, onder leiding van dirigent Marten van der Wal, speelt sfeervolle werken variërend van rockklassiekers als Eye of the Tiger en Thriller tot het ingetogen Children’s Oak. Excelsior, met dirigent Thijs Musch, brengt onder andere een concertmars uit de film Brassed Off en een sprankelende bewerking van The Lion King. Ons Genoegen, onder leiding van Sandra Mulder, bereidt zich voor op deelname aan een concours en speelt drie concertwerken, waaronder Praise my Soul van Jacob de Haan en By the River van Jan van der Roost.

Het concert begint om 19.30 uur in Sporthal Jachtlust (Jachtlustplein 7, Twello). De zaal opent om 19.00 uur. De toegang is gratis, maar na afloop is er gelegenheid een vrijwillige bijdrage te doen. Bezoekers zijn bovendien van harte welkom om na het concert samen na te praten.

Meer informatie: www.harmonie-pjb.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.