Ugchelen – Gewonden na afsteken zwaar vuurwerk tijdens dorpsfeest Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 1
LaagsteHoogste 

De politie heeft zaterdag 20 augustus twee Apeldoorners aangehouden. Zij worden ervan verdacht aan het eind van de Ugchelse Zomerfeesten zwaar vuurwerk te hebben afgestoken. Twee vrouwen liepen brandwonden op; diverse bezoekers hadden gehoor-klachten.

Aan het eind van het dorpsfeest, rond 00.30 uur, terwijl nog enkele honderden mensen in het centrum van Ugchelen waren, werd er plotseling zwaar vuurwerk afgestoken. Twee vrouwen liepen brandwonden op en zes bezoekers klaagden over doofheid door de knal. Ter plaatse werd eerste hulp verleend.

De vermoedelijke verdachten, twee Apeldoornser van 41 en 46 jaar, werden door beveiligers aangehouden en aan de politie overgedragen. Zij zijn ingesloten voor verhoor.

 
Banner
Aantal bezoekers vandaag894
Aantal bezoekers gisteren2509
Copyright 2012 Apeldoorn ActueelLoginApeldoorn Actueel is een onderdeel van 4U Online Media B.V.Disclaimer