Laatste nieuws
- Apeldoorn - Benzinedief aangehouden door camerabeelden
- Boschbad gaat woensdag weer open
- Apeldoorn - Politie onderzoekt berovingen met geweld
- Apeldoorn/Beekbergen - Inbraken in sportkantines
- Uddel - Bewoner verjaagt insluipers
- Klarenbeek - Bestelauto gestolen
- Brummelhof - Man mishandeld en beroofd
- Centrum - Getuige betrapt oploskoffie-dief
- Apeldoorn – Lekke band en rijbewijs kwijt
- Centrum - Snorfietser onder invloed
- De Heeze - Sieraden weg na inbraak woning
- Gezamenlijke controle Groennetwerk en politie
- Brummelhof - Passagier snorfiets gewond bij aanrijding
- Berg en Bos - Dronken automobilist botst tegen vluchtheuvel
- Osseveld - Inbraak in Woning
- Centrum - Drie aanhoudingen na vernieling ruit
- Apeldoorn - Automobilist over de kop
- Centrum - Drietal jongeren krijgt klappen
Kalender
Aankomende evenementen
- 21.11 - 27.11 Week van de Mediawijsheid CODA
- 18.01 - 18.01 | 10.00 Leerhuis 2011/2012 'Een beetje...
- 02.05 - 02.05 Algemene Warenmarkt
- 02.05 - 02.05 | 09.30 Tafeltennisvereniging Gelvandr...
- 03.05 - 03.05 | 10.00 Fietstocht De IJssel en het La...
- 04.05 - 04.05 | 15.30 Spreekuur Nieuwe Media bij COD...
- 04.05 - 04.05 | 15.30 Digitaal Spreekuur CODA
- 05.05 - 05.05 Algemene Warenmarkt
- 05.05 | 14.00 Kinderbijbelclub
- 06.05 - 06.05 Koopzondag
- 07.05 - 07.05 | 08.00 Algemene Warenmarkt en Stoffen...
- 08.05 - 13.05 Circus Herman Renz - Bakkenes ...
- 09.05 - 09.05 Algemene Warenmarkt
- 09.05 - 09.05 | 09.30 Tafeltennisvereniging Gelvandr...
- 09.05 - 09.05 | 10.00 Fietstocht De Eesterhoek en de...
| Nieuwe directeur paleis het loo |
|
|
De Raad van Toezicht van Paleis Het Loo Nationaal Museum heeft drs. M.P. van Maarseveen benoemd als de nieuwe algemeen directeur. Van Maarseveen volgt per 1 juni 2012 prof. dr. J.R. ter Molen op die vanaf 1999 leiding heeft gegeven aan Paleis Het Loo. De heer Ter Molen gaat met pensioen. De Staatssecretaris van OCW heeft ingestemd met de benoeming. De Ondernemingsraad van Paleis Het Loo heeft positief over de benoeming geadviseerd.
Michel van Maarseveen (Den Haag 1969) is sinds 2002 directeur van het Drents Museum in Assen. Onder zijn leiding voerde het museum een internationaal beleid met spraakmakende tentoonstellingen over archeologie en kunst. Hij was verantwoordelijk voor het "Terracotta Leger van Xi'an" dat in 2008 354.000 bezoekers trok. Op 16 november vorig jaar opende koningin Beatrix het geheel vernieuwde Drents Museum met de expositievleugel ontworpen door Erick van Egeraat. De tentoonstelling "De Gouden Eeuw van China" trekt sindsdien grote aantallen bezoekers. Eerder was Van Maarseveen directeur van het Haags Historisch Museum / Museum de Gevangenpoort en conservator Oranjegeschiedenis bij Museum Het Prinsenhof in Delft. De heer Ter Molen is enthousiast over de benoeming van Van Maarseveen als zijn opvolger: "De heer Van Maarseveen beschikt over de kennis en ervaring die nodig is om Paleis Het Loo in de toekomst succesvol te laten functioneren. Hij heeft bij het Drents Museum laten zien dat hij een cultureel ondernemer is en hij heeft daar uitstekende resultaten behaald". Ook dr. H.O.C.R. Ruding, voorzitter van de Raad van Toezicht van Het Loo, is zeer verheugd met deze benoeming: "De Raad van Toezicht verwelkomt de heer Van Maarseveen in de volle overtuiging dat hij het succesvolle beleid van Het Loo onder directeur Ter Molen op zijn eigen wijze zal voortzetten". De heer Van Maarseveen verheugt zich er bijzonder op bij Paleis Het Loo aan de slag te gaan. Hij wil zich met zijn gezin in Apeldoorn vestigen. |











De Raad van Toezicht van Paleis Het Loo Nationaal Museum heeft drs. M.P. van Maarseveen benoemd als de nieuwe algemeen directeur. Van Maarseveen volgt per 1 juni 2012 prof. dr. J.R. ter Molen op die vanaf 1999 leiding heeft gegeven aan Paleis Het Loo. De heer Ter Molen gaat met pensioen. De Staatssecretaris van OCW heeft ingestemd met de benoeming. De Ondernemingsraad van Paleis Het Loo heeft positief over de benoeming geadviseerd.
