Naamgeefster Luna krijgt VIP ontvangst bij Kinderparadijs Malkenschoten Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 

Honderden namen zijn binnengekomen voor dochterlief van de Franse Reuze-ezel BiBi die op 24 juli 2010 is geboren en vernoemd zou worden naar de parkbezoekster die de beste reden geeft waarom dat haar naam moet worden. De dierenverzorgers van Kinderparadijs Malkenschoten hebben gekozen voor Luna uit Elburg. Zaterdag 11 september 2010 vanaf 11.00 uur staan Luna en haar gasten een VIP dag te wachten bij Binky’s kinderparadijs.

Knuffeldier

De Franse Reuze-ezel (een Poitou), is de grootste, liefste en meest langharige ezelsoort, herkenbaar aan lange benen en grote flaporen. De jonge, slungelige ezelin is een levend knuffeldier om te zien. Moeder-ezel Bibi is voor de 3e keer bevallen van een baby-ezel.

Luna’s mama schreef het volgende:

“Luna zou het heel leuk vinden als de dochter van Bibi naar haar vernoemd zou worden. Luna lijkt wel een beetje op het baby ezeltje. Ze heeft gelukkig geen grote flaporen maar is net als de dochter van Bibi een echt knuffellaar! Haar mama is op dit moment zwanger van haar brusje (broertje of zusje) en Luna vindt het geweldig! Elke dag krijgt mama dikke kussen op haar buik en ook papa en haar poppen worden niet vergeten!”

 
Banner
Aantal bezoekers vandaag1231
Aantal bezoekers gisteren1677
Copyright 2011 Apeldoorn ActueelLoginApeldoorn Actueel is een onderdeel van 4U Online Media B.V.Disclaimer