Vliegende start divers popprogramma Gigant Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
Vliegende start divers popprogramma Gigant 
maak 5x kans op een jaar lang gratis toegang tot alle voorstellingen 
Na een rustige periode in de zomer is er vanaf september in Gigant weer volop ruimte voor een popprogramma voor vele smaken. Het seizoen wordt afgetrapt met een weekend met Frank Carillo & The Bandoleros (vrijdag 4 september) en André Manuel & De Ketterse Fanfare (zaterdag 5 september) die hun hart en ziel in hun concerten steken. Om de start van het nieuwe seizoen te vieren is het concert van Frank Carillo voor Gigantleden gratis toegankelijk. Het weekend erop speelt de band die al jaren de trots is van Eindhoven Rockcity, Peter Pan Speedrock (vrijdag 11 september). Op zaterdag 12 september is de eerste editie van het tweede seizoen van Let There Be House, met dancetopper Michel de Hey achter de knoppen. Vrijdag 25 september staat er een Metalnight op het programma. Autumn treedt dan op met hun nieuwe zangeres. Voor de tweede keer zal de landelijke competitie Grote Prijs van Nederland neerstrijken in de popzaal. Dit jaar met de halve finales voor de genres rock/alternative (vrijdag 18 september) en hiphop (zaterdag 19 september).  
Voor het vervolg van het popseizoen in oktober en de maanden erna zijn er ook al een aantal namen bekend. Zo kan er eindelijk weer eens live genoten worden van de glorieuze melodieën van Johan op vrijdag 2 oktober. Is het een groot feest als vanouds met De Dijk (vrijdag 9 oktober) en wordt er gerockt in stijl met Moke (zaterdag 10 oktober). Al meer dan 25 jaar zeer gewaardeerd, de Nits (op vrijdag 16 oktober) en nog niet 25 jaar bezig maar wel van een grote klasse, Wende Snijders, doet een try-out van haar nieuwe (pop!) programma op vrijdag 30 oktober. Op donderdag 29 oktober komen Rico en Typhoon (beiden tegenwoordig ook onderdeel van de Zwolse Fakkelbrigade) samen met de band Muppetstuff naar de theaterzaal. In november is het Brainstormfestival weer te gast (vrijdag 13 en zaterdag 14 november). Op 20 november wordt het succes van het Heldengala van afgelopen jaar nog eens overgedaan door Gare du Nord tijdens het funky swingende Jong Belegen (lees 30+) feest.  
De voorverkoop voor alle bovengenoemde concerten is inmiddels gestart. Alle informatie over het actuele programma, de prijzen en aanvangstijden zijn na te lezen op www.gigant.nl. Daar kunnen ook online tickets worden besteld.  Op deze website is ook de programmering te lezen van het cabaretseizoen, dat ook in september van start gaat én het filmprogramma dat zoals altijd een film te bieden heeft voor vrijwel elke smaak. 
 
Wie voor 30 september een persoonlijk account aanmaakt op www.gigant.nl en zich inschrijft voor de digitale nieuwsbrief, maakt kans op een jaar lang gratis toegang tot alle voorstellingen uit het totale Gigantprogramma.
 

 

 
Banner
Aantal bezoekers vandaag708
Aantal bezoekers gisteren2509
Copyright 2012 Apeldoorn ActueelLoginApeldoorn Actueel is een onderdeel van 4U Online Media B.V.Disclaimer